شیر آلات KWC
شیر آلات KWC

<<<<<  جهت دانلود لیست قیمت شیر آلات kwc دی ۱۴۰۰ کلیک کنید >>>>>

<<<<<  جهت دانلود لیست قیمت شیر آلات kwc خرداد ۱۴۰۰ کلیک کنید >>>>>

<<<<<  جهت دانلود لیست قیمت شیر آلات kwc مهر ۹۹ کلیک کنید >>>>>


 

تاریخچه KWC ایران
اهمیت مصرف آب در کشور همواره یک وظیفه ملی و دغدغه های نهادهای دولتی و خصوصی بوده است . مصرف سرانه بالای کشور در مقایسه با مصرف اروپا هشدار دهنده می باشد . بحران الگوی مصرف آب ضرورت احداث کارخانه ای مجهز و با استاندارد های بالا قادر به تولید شیرهای کم مصرف با کیفیت و طراحی چشمگیر که استاندارد ملی را داشته باشد ایجاد کرد.لذا شرکت شیرهای ساختمانی وصنعتی ایران تحت لیسانس شرکت KWC سوئیس این مهم را به انجام رسانده و کارخانه را که مجهز به ریخته گری ماشینکاری ، پولیش ، آبکاری و قالب سازی می باشد با انتقال تکنولوژی از KWC و تحت لیسانس آن برند ، در سال ۱۳۶۳ در شهر صنعتی کاوه تاسیس و در سال ۱۳۸۰ به بهره برداری رسیدو محصولات خود را به بازار ایران و بین المللی عرضه می نماید این امر باعث ارتقاء استاندارد ملی شیرهای ساختمانی و همچنین ارتقاء فرهنگ مصرف آب در کشور گردیده است . امروزه KWC ایران به یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان شیرآلات تحت لیسانس KWC سوئیس تبدیل شده است .
شرکت کی دبلیوسی در حال حاضر تولید کننده شیرآلات ساختمانی ، شیرآلات بهداشتی ، شیرآلات چشمی ، شیرآلات توکار ، شیرآلات رنگی ،شیرآلات ترموستاتیک ، و شیرآلات الکترونیکی میباشد.

اهداف و چشم انداز ها

شیر آلات KWC حفظ جایگزین برترین ، با کیفیت ترین ، خوش نام ترین، خلاق ترین تولید کننده محصولات بهداشتی ساختمانی منطقه ای و فرا منطقه ای از طریق:
۱-بکارگیری فناوری نوین
۲-استاندارد سازی فرآیند ها
۳-بهبود شاخص های عملکرد داخلی و کسب و کار
۴-توسعه تنوع محصولات همگون و ناهمگون
۵-مدیریت برند های جانبی
۶-انتقال این جایگاه به نسل های بعدی

Objectives
۱-دستیابی به انتخاب مدل مشتریان
۲-دست یابی به حداکثر بازار قابل تسخیر رقبا و منطقه

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]