لیست قیمت ایران نوید
لیست قیمت ایران نوید

<<<<جهت دانلود لیست قیمت شیرآلات ایران نوید آبان 1400 کلیک کنید>>>>

<<<<جهت دانلود لیست قیمت شیرآلات ایران نوید اردیبهشت 1400 کلیک کنید>>>>

<<<<جهت دانلود لیست قیمت شیرآلات ایران نوید ۹۹/۶/۳۰ کلیک کنید>>>>

دانلود لیست قیمت شیرآلات ایران نوید مرداد ۹۹

ایران نوید

<<<جهت دانلود کاتالوگ شیرآلات ایران نوید کلیک کنید>>>

————————————————————————————————————————————————————————————

لیست قیمت ایران نوید و کاتالوگ محصولات ایران نوید

درباره شرکت تولیدی صنعتی شیرآلات ایران نوید

شرکت تولیدی صنعتی شیرآلات نصرنوید ، در حدود سه دهه پیش با هدف تولید و توزیع شیرآلات بهداشتی ساختمانی با کیفیت و براساس استانداردهای روز دنیا با نام تجاری ایران نوید تاسیس گردید.
این شرکت با در اختیار داشتن ۱۰ هزار متر مربع مساحت و سالن های مجهز و ماشین آلات مدرن و به روز دنیا در زمینه ماهیچه گیری ، ریخنه گری ، تراشکاری، آبکاری و سالن مونتاژ و بسته بندی و با بسترسازی مناسب و نیز با روش های تولید صحیح و هدفمند و همچنین دقت در آلیاژ مواد اولیه، از جمله میزان سرب مصرفی تمامی تلاش خود را برای تولید محصولاتی باکیفیت به کار گرفته است.
شیرآلات بهداشتی ایران نوید با مدیریت آقایان نصرالهی با بیش از ۳۰ سال سابقه و فعالیت مستمر در زمینه تولید بدنه و قطعات اصلی انواع شیرآلات در راه تامین نیاز بازار داخلی و راهیابی به بازارهای جهانی گام برداشته و هم اکنون به لطف پروردگار و همت مدیران و نیروی انسانی متخصص و متعهد همواره اهداف خود را با برنامه ریزی علمی و تخصصی در زمینه تنوع طراحی و تولید محصولات مدرن و نیز حفظ کیفیت در سطح استانداردهای بین المللی به پیش می برد.
رسالت اصلی ایران نوید که مدیران ارشد این مجموعه همواره بدان متعهد و پایبند بوده اند حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و در این راستا تیم خدمات پس از فروش شیرآلات ایران نوید همواره آماده پاسخگویی و خدمت رسانی به مصرف کنندگان گرامی می باشد.
شیرآلات بهداشتی ایران نوید از اولین دریافت کنندگان علامت استاندارد ایران بوده که مفتخر به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی همچون گواهی نامه ایزو ۹۰۰۱ و استاندارد اروپا CE نیز می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]