محصولات تکنوگلد
محصولات تاکنوگلد

<<<<جهت دانلود لیست قیمت محصولات تکنو گلد  فروردین ۱۴۰۰کلیک کنید>>>>

<<<<جهت دانلود   لیست قیمت محصولات تکنو گلد کلیک کنید>>>>

<<< جهت دانلود کاتالوگ محصولات تکنوگلدکلیک کنید>>>

محصولات تکنوگلد به پشتوانه ی دانش و تجربه ی ۳۰سال حضور موفق و پرتلاش گروه صنعتی تولیدی تاکنوگاز در طراحی، تولید و عرضه لوازم خانگی گازسوز ایجاد و با هدف تولید و ارائه محصولات و لوازم آشپزخانه در سال حمایت از تولید ملی شروع به فعالیت نموده است.

هم اکنون محصولات این گروه شامل انواع فرهای آشپزخانه ی توکار و انواع هودهای آشپزخانه و همچنین انواع اجاق گازهای صفحه ای توکار بر مبنای نیاز مصرف کنندگان با طراحی شکیل و بسیار ایمن در کشور عرضه میشود.

شبکه گسترده خدمات پس از فروش در کلیه استان های کشور آماده خدمت رسانی به مصرف کنندگان بوده و سیستم صدای مشتریان مستقر در دفتر مرکزی همواره در جهت رضایتمندی مصرف کنندگان آماده دریافت نظرات و پیشنهادات میباشد.

زیبایی، کیفیت و ایمنی محصولات و رضایت مصرف کنندگان و مشتریان محور اصلی تمامی فرایند کاری و مدیریت  مجموعه محصولات تکنوگلد می باشد.

در ساخت و تولید همه ی محصولات توکار از بهترین مواد اولیه مصرفی استفاده شده است. به روزترین دستگاه های کارخانه ای و کارگاهی پیشرفته و نیز نیروی انسانی آموزش دیده و متخصص با بالاترین دقت در تمامی مراحل تولید محصولات، استانداردهای جهانی را برای ما به ارمغان می آورند.

آشپزخانه شما ، قلب خانه شما

آشپزخانه به مانند مرکز مدیریت و قلب تپنده ی هر خانه ای به شمار می آید.
با محصولات زیبا و منحصر بفرد تاکنو گلد آشپزخانه ی خود را زیباتر و کارآمدتر کنید.
محصولات تاکنوگلد با طراحی های به روز و یونیک روح آشپزخانه ی شما را زنده تر می کند.
انواع محصولات اجاق صفحه ای توکار ، فرهای تمام برق یا برقی-گازی پیشرفته و هودهای تاکنوگلد در مدل های شومینه ای و محدب و مورب و مخفی تنوع انتخاب وسیعی را برای شما به ارمغان می آورد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]